2022

2021

  • 01
    דצמבר
    הכפר האקולוגי ורטיגו נתיב הלה 20:00
  • 13
    נובמבר
    20:45RESITE, מרכז ערבי יהודי, יפו, במסגרת אירוע
  • 16
    אוקטובר
    קבוצת האימפרוביזציה אוקטט, פארק החורשות , במסגרת אירועי אוהבים אמנות תל אביב, 14:30, 19:00
  • 15
    אוקטובר
    קבוצת האימפרוביזציה אוקטט, פארק החורשות , במסגרת אירועי אוהבים אמנות תל אביב, 12:00, 14:30
  • 14
    אוקטובר
    מופע לרגל נעילת התערוכה תוספת שבת של נירה פרג, 19:00 גלריה ברוורמן, אילת33 תל אביב
  • 09
    ספטמבר
    תאטרון בחצר, נטף, 21:00
  • 27
    אוגוסט
    מרכז קהילתי ראש פינה במסגרת פסטיבל ג'נוע , 13:00
  • 25
    אוגוסט
    תאטרון הקרון, גן הפעמון, ירושלים, במסגרת פסטיבל הקרון, 22:00
  • 15
    אוגוסט
    סטודיו זהבה, מרכז סוזן דלל , תל אביב, במסגרת פסטיבל תל אביב דנס, 19:30
  • 08
    יוני
    מופע לרגל פתיחת התערוכה תוספת שבת של נירה פרג, גלריה ברוורמן, אילת 33 תל אביב , 19:00
  • 14
    ינואר
    שידור אוןליין חוזר של המופע למשך יומיים חמישי עד מוצש

2020

  • 25
    דצמבר
    שידור חוזר של מופע הבכורה. לינק פתוח ל 24 שעות.
  • 10
    דצמבר
    בכורה במסגרת שבוע המחול הבינלאומי ופסטיבל מחולשלם, 19:30שידור חי חד פעמית מהפרסה 3 תלפיות ירושלים
  • 19
    נובמבר
    מופע אילתור במסגרת פרוייקט האקוואריום של יורם כרמי במרכז ענב

2019

  • 16
    נובמבר
    Macchinazioni Teatrali,
  • 08
    נובמבר
    תאטרון תמונע, רח
  • 26
    אוקטובר
    סטודיו תמרה, רח, בתיה מקוב 20 רחובות, 20:30
  • 10
    אוקטובר
    המרחב, נטף, 20:30
  • 10
    אוקטובר
    סדנת אילתור , המרחב, נטף -יומיים חמישי שישי-
  • 20
    ספטמבר
    מרכז סוזן דלל, אולם ירון ירושלמי, רח יחיאלי 5 תל אביב יפו, 21:30
  • 24
    אוגוסט
    המוזיאון לאמנות מולטימדיה, מוסקבה, רוסיה, 18:00-19:00
  • 24
    אוגוסט
    המוזיאון לאמנות מולטימדיה, מוסקבה, רוסיה, 20:00
  • 23
    אוגוסט
    המוזיאון לאמנות מולטימדיה, מוסקבה, רוסיה, 20:00, מופע +שיחה
  • 27
    יוני
    בית תמי, רחוב שינקין, תל אביב, 20:00
  • 12
    יוני
    בית מזיא, מסילת ישרים 18 ירושלים, ערב משותף עם סיגל ארמוזה במסגרת סדרת המחול
  • 07
    יוני
    סטודיו תנע, עין שמר 7-8/6
  • 07
    יוני
    סטודיו תנע, עין שמר, 21:00
  • 04
    יוני
    מרכז כלים, רח יצחק נפחא פינת הקוממויות, בת ים,
  • 03
    יוני
    מחולשלם, בית קנדה, שבטי ישראל 22, ירושלים, 20:00
  • 25
    מאי
    , דרזדן, 20:00 societaetstheater
  • 23
    מאי
    תאטרון דר יונגן וולט לייפציג, כחלק מפסטיבל אוף אירופה:ישראל, 209:00
  • 16
    מאי
    מרכז קלור, כפר בלום, 20:30
  • 03
    אפריל
    מרכז כלים, רח יצחק נפחא פינת הקוממויות, בת ים, 20:30
  • 26
    מרץ
    מרכז כלים, רח יצחק נפחא פינת הקוממויות, בת ים,21:30 במסגרת פסטיבל ארנבת מרץ
  • 15
    מרץ
    DOCK 11, ברלין, 19:00
  • 23
    פברואר
    מרכז כלים, רח יצחק נפחא פינת הקוממויות, בת ים, 20:30 במסגרת שבוע כלים מארח את אנדרה לפקי
  • 21
    פברואר
    בית האמנים רעות מודיעין במסגרת שיח גלריה של התערכוה מקומי 20:00
  • 31
    ינואר
    אשכול פיס עירוני ו באר שבע. 19:30 אירוע סגור לפנינה של קבוצה

2018

2017

  • 12
    דצמבר
    במסגרת האירוע "הווה מתמשך" באגף לארכיאולוגיה במוזיאון ישראל, ירושלים
  • 09
    דצמבר
    מרכז סוזן דלל, יחיאלי 5 תל אביב, 17:00 במסגרת חשיפה בינלאומית
  • 05
    דצמבר
    מרכז כלים, בת ים, התוכנית לכוריאוגרפיה, 11:00
  • 19
    אוקטובר
    תאטרון ענבל, יחיאלי 5, תל אביב, 21:00
  • 13
    אוקטובר
    סטודיו נעים, דרך שלמה 46, תל אביב באירוח
  • 19
    ספטמבר
    תאטרון תמונע, שונצינו 8 תל אביב, 20:00
  • 18
    ספטמבר
    תאטרון תמונע, שונצינו 8 תל אביב, 20:00
  • 17
    אוגוסט
    המרכז לתאטרון עכו, רח ויצמן 1 עכו, שעה 20:00
  • 29
    יולי
    מרכז סוזן דלל, רח יחיאלי 5 תל אביב, במסגרת פסטיבל מחולוהט, 21:00(מופע משך מאת שרונה פלורסהיים בפואייה של המרכז החל מ 20:30)
  • 27
    יולי
    המרכז לתאטרון עכו, רח ויצמן 1 עכו, שעה 20:00
  • 04
    מרץ
    , בניין אמנויות המופע, ריד קולג, פורטלנד, אורגון, ארה"ב, 20:00,Performing Lab
  • 03
    מרץ
    , בניין אמנויות המופע, ריד קולג, פורטלנד, אורגון, ארה"ב, 20:00,Performing Lab

2016

  • 04
    דצמבר
    אולם הקרנף, שבטי ישראל 22 מוסררה, ירושלים, 21:30 במסגרת שבוע המחול הבינלאומי
  • 23
    נובמבר
    במסגרת פסטיבל בין שמים לארץ, אולם ליאו מודל, מרכז ז'ראר בכר, ירושלים 20:00
  • 22
    נובמבר
    מרכז קלור (הסטודיו הירוק) כפר בלום , 20:00 לאחר המופע תערך שיחה עם היוצרים
  • 05
    נובמבר
    תאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל, תל אביב 21:00 במסגרת פרוייקט מתארחים בענבל
  • 22
    ספטמבר
    בכורה בפסטיבל צוללן , תאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל 21:00
  • 20
    ספטמבר
    קטע מתוך תכף אשוב במסגרת הערב 7*7 כחלק מאירועי ימי תרבות של מפעל הפיס, מחסן 2 נמל יפו, 20:30
  • 08
    ספטמבר
    תאטרון בחצר, נטף אצל משפחת יעקובוס, ערב משותף עם מיכל שחק, 21:00
  • 04
    אוגוסט
    קטע מתוך המופע , לרגל פתיחת התערוכה י(ו)צרים בגלריה חנינא, שביל המפעל 3 קומה 1 תל אביב 20:00
  • 24
    יולי
    במסגרת פסטיבל מחולוהט, מרכז סוזן דלל, תל אביב
  • 13
    יוני
    גוף ראשון רבים מארח את איילה פרנקל, הגלריה במתחם תחנת הרכבת החדשה, ירושלים, 21:30
  • 02
    יוני
    במסגרת אירועי פקטורי #2, מוזיאון חיפה לאמנות,21:15
  • 10
    מרץ
    המרכז לתאטרון של עכו, ויצמן 1 עכו 21:00

2015

  • 10
    דצמבר
    מחסן 2 נמל יפו 21:00
  • 05
    דצמבר
    מרכז סוזן דלל, סטודיו במסגרת חשיפה בינלאומית 18:30
  • 03
    אוגוסט
    תאטרון תמונע , 20:00 רח
  • 30
    יולי
    בית ראובן, רח' ביאליק 14 תל אביב-יפו, שעה 20:00 במסגרת אירועי ט"ו באב באתרי מורשת
  • 09
    יוני
    תאטרון תמונע , 21:00 רח' שונצינו 8 תל אביב
  • 21
    מרץ
    בית מזיא לתיאטרון , מסילת ישרים 18, נחלאות , ירושלים, 21:00
  • 21
    פברואר
    המרכז לאמנות עכשווית 21:00 רח' צדוק הכהן 2א, פינת קלישר תל אביב
  • 13
    פברואר
    מחסן 2, נמל יפו, 22:00 במסגרת אירועי יום המשפחה
  • 28
    ינואר
    היכל התרבות קדימה-צורן, מושב קדימה שד בן צבי 61
  • 26
    ינואר
    מפגש עם איריס ארז בנושא תהליכי עבודה ומקורות השראה במסגרת קולקוויום המחלקה לעיצוב לקרמי וזכוכית
  • 08
    ינואר
    מרכז סוזן דלל, תל אביב, במסגרת שבוע נשים יוצרות מחול

2014

  • 04
    דצמבר
    מרכז סוזן דלל, תל אביב, 11:00 במסגרת אירועי חשיפה בינלאומית
  • 21
    נובמבר
    מרכז סוזן דלל, תל אביב, 15:00 במסגרת פסטיבל הרמת מסך
  • 13
    נובמבר
    בכורה במסגרת ערב הפתיחה של פסטיבל הרמת מסך, מרכז סוזן דלל, תל אביבי, 21:00
  • 16
    אוקטובר
    , 19:30 CCNR בניהולו האמנותי של יובל פיק, ריו לה פאפ, ליון, צרפת
  • 13
    אוקטובר
    מכללת גליל מערבי, במסגרת הכנס נשים בפרינג הישאלי, כחלק מפסטיבל לתיאטרון אחר, עכו, 14:15
  • 06
    אוקטובר
    שיעורי בוקר 6-10/10 במסגרת תקופת רזידנסי ב CCNR
  • 06
    אוקטובר
    CCNR תקופת רזידנסי של שבועיים 6-17/6 במרכז שבניהולו של יובל פיק ,ריו לה פאפ, ליון, צרפת
  • 22
    אוגוסט
    במסגרת פסטיבל B.MOTION Operaestate 1430+ 1630
  • 05
    אוגוסט
    אולם סוזן דלל, תל אביב, 21:00
  • 18
    יולי
    תאטרון תמונע ,תל אביב, כחלק מסופשבוע מחול, 14:00
  • 08
    מרץ
    מרכז כלים, יצחק נפחא 1 בת ים , במסגרת ארנבת מרץ, 20:00
  • 05
    מרץ
    אודיטוריום ויקס,מכון ויצמן למדע, רחובות במסגרת יום עיון על הקשר שבין תנועה ומדע 17:00
  • 05
    מרץ
    סדנת תנועה, מכון ויצמן למדע רחובות, במסגרת יום עיון על הקשר בין תנועה ומדע, 14:30
  • 11
    פברואר
    מחסן 2 נמל יפו 21:00
  • 06
    פברואר
    בית גבריאל, מרכז תרבות , עמק הירדן, 19:30

2013